• +421/43/429 29 29 29 0905 403 000, 0903 104 000
Rok výroby
Cena

Dovoz áut na objednávku

Ak sa pri dovoze auta rozhodujete využiť profesionálov, ste na správnom mieste. Takýmto spôsobom sme doviezli klientom už viac ako 5.000 áut roznych značiek a typov. Naša spoločnosť dováža pre klientov autá z celej európy : Nemecko, Rakúsko, Belgicko, Holandsko, Taliansko, Francúzko. Sme pripravení zakúpiť a doviezť akékoľvek auto formou vami vybratého inzerátu ( akceptujeme len ponuky zo stránky www.mobile.de), alebo vozidlo podľa vami zvolených reálnych parametrov. Upozorňujeme, že podvodnú inzerciu ako je autoscount24.com NEAKCEPTUJEME, pretože takéto stránky negarantujú pravosť inzerátov. Garantované inzeráty firemných inzerátov sú iba v prípade stránky www.mobile.de . Neakceptujeme aj akékoľvek súkromné inzeráty od privátnych osôb, pretože dochádza pri nich k podvodom. Pre našich zákazníkov existuje možnosť nakúpiť vozidlá  aj formou aukcií na ktoré máme prístup ako veľkoobchodník s autami. Zväčša ide o leasingové nadnárodné spoločnosti našich zahraničných partnerov ( ING BANK, Leaseplan, KBC BANK, ALD Automotive, ATHLON carlease a iné).Tieto spoločnosti sú prvými majiteľmi a tieto vozidlá nie sú nikde verejne inzerované ( ponuka až 1.000 áut týždenne ). Nákup a následný dovoz vozidla zo zahraničia nie je úplne jednoduchá a lacná záležitosť nakoľko  z našej strany ide o profesionálnu službu.  

Cena našej komplexnej služby pozostáva z týchto parametrov : kontrola inzerátu, kontrola inzerujúceho predajcu v databázach, kontrola vozidla v databázach škodových udalostí, obhliadka vozidla v zahraničí na mieste nákupu, kontrola vozidla na mieste nákupu či vozidlo zodpovedá popisu uvádzaného predávajúcim, kontrola chýb, diagnostika vozidla diagnostickým zariadením, meranie laku, kontrola či vozidlo nebolo havarované, overenie najazdených kilometrov v databáze autorizovaných servisov , zakúpenie vozidla a následná preprava zakúpeného vozidla na Slovensko Autoprepravníkom do areálu našej spoločnosti, alebo podľa dohody na adresu záujemcu. Ako bonus máme pre klienta bezplatné zapožičanie  prepravných značiek aby  do doby čakania na slovenské ŠPZ mohol vozidlo používať. Záujemca o dovoz vozidla spíše so spoločnosťou AUTOALLES, s.r.o. rezervačnú zmluvu, kde sú podrobnosti vyšpecifikované.

Cena našej komplexnej  služby  :

Z krajín : Nemecko, Belgicko, Holandsko, Rakúsko, Taliansko : spolu 1500 € .

 

Na Slovensku sa pri procese prihlásenia vozidla( cca 15 -30 dní ) individuálne dovezeného do evidencie SR  platia zákonné poplatky ktoré sú účtované klientovi : vykonanie  STK ak je auto staršie ako 4 roky od prvého prihlásenia: 130 €, každé vozidlo musí absolvovať Kontrolu originality : 85 €, úradné preklady potrebných dokladov : cca 30 - 40 €, poplatky Okresný úrad odbor Dopravy : kolky 100 €,  recyklačný poplatok : cca 35 €, poplatky na Polícii sú podľa výkonu auta v KW a veku vozidla viď link http://www.institutfinancnejpolitiky.sk/kalkulacky/aut/getfee.php#result . Samozrejme Vieme všetky formality a administratívu vybaviť za klienta. Nami požadovaná záloha za službu " dovoz vozidla " je minimálne 80 % z ceny vozidla a platí sa vopred. Po dovoze vozidla na našu prevádzku alebo adresu klienta sa doplatí doplatok do plnej sumy vozidla.  

Ponúkame Vám možnosť služby dovoz auta podľa Vašich predstáv:

Všetky autá , ktoré dovážame z celej EU, ale najmä zo štátov ako Belgicko, Luxembursko a Nemecko pochádzajú z dôveryhodných zdrojov a iba od prvých majiteľov. Všetky dovážané autá sú v 100 % stave, majú úplnú a detailnú servisnú históriu a sú nehavarované a nikdy predtým neboli havarované ! Na všetkých našich ponúkaných  autách od našich zahraničných partnerov ( ING BANK, Leaseplan, KBC BANK, Carcoonex, ATHLON carlease a iný) je garancia pôvodu a zároveň aj garancia, že autá neboli zaplavené povodňami alebo poškodené iným druhom živlu /napr. požiarom alebo krupobitím/. Na každé nami ponúkané auto z dovozu je garantovaný počet najazdených kilometrov a ku každému autu je prehľadná servisná história. Na našej stránke nájdete množstvo áut, ktoré sú uvedené na pobočke centrála, to sú konkrétne autá umiestnené vo veľkosklade u nášho partnera v zahraničí a popis umiestnenia na vyhľadávači umiestnenia je centrála .Uvedené autá sú ihneď k odberu.

Aj kúpu auta dovezeného na objednávku môžete realizovať na splátky .

Pre viac informácii volajte 0905 403 000, 0903 104 000, alebo píšte na autoalles@autoalles.sk