• +421/43/429 29 29 29 0905 403 000, 0903 104 000
Rok výroby
Cena

Dovoz áut na objednávku

Naša spoločnosť je pripravená zakúpiť a doviezť akékoľvek vozidlo formou vami vybratého inzerátu ( akceptujeme len ponuky zo stránky www.mobile.de), alebo vozidlo podľa vami zvolených reálnych parametrov. Upozorňujeme, že podvodnú inzerciu ako je autoscount 24 NEAKCEPTUJEME, pretože takéto stránky negarantujú pravosť inzerátov. Garantované inzeráty firemných inzerátov sú iba v prípade stránky www.mobile.de . Neakceptujeme aj akékoľvek súkromné inzeráty od privátnych osôb. Pre našich zákazníkov existuje možnosť nakúpiť vozidlá  aj formou aukcií na ktoré máme prístup ako veľkoobchodník s vozidlami. Zväčša ide o leasingové nadnárodné spoločnosti našich zahraničných partnerov ( ING BANK, Leaseplan, KBC BANK, ALD Automotive, ATHLON carlease a iný).Tieto spoločnosti sú prvými majiteľmi a tieto vozidlá nie sú nikde verejne inzerované ( ponuka až 1.000 áut týždenne ). Nákup a následný dovoz vozidla zo zahraničia nie je úplne jednoduchá a lacná záležitosť nakoľko  z našej strany ide o profesionálnu službu. Takýmto spôsobom sme doviezli klientom už viac ako 5.000 vozidiel. Cena našej komplexnej služby pozostáva z týchto parametrov : obhliadka vozidla v zahraničí na mieste nákupu, kontrola vozidla , či vozidlo zodpovedá popisu uvádzaného predávajúcim, kontrola chýb, diagnostika vozidla diagnostickým zariadením, meranie laku, kontrola či vozidlo nebolo havarované, overenie najazdených kilometrov v databáze autorizovaných servisov , zakúpenie vozidla, preprava zakúpeného vozidla na Slovensko odťahovou službou do areálu našej spoločnosti, alebo podľa dohody na adresu záujemcu. Záujemca o dovoz vozidla spíše so spoločnosťouAUTOALLES, s.r.o rezervačnú zmluvu, kde sú podrobnosti vyšpecifikované.

Cena našej komplexnej  služby dovoz auta :

Z krajín : Nemecko, Belgicko, Holandsko :spolu 1500 € vrátane DPH pre platcov DPH, pre neplatcov 1300 €, nákup vozidla z aukcií ( naša ponuka ) spolu 999 € vrátane DPH.

Na Slovensku sa pri procese prihlásenia vozidla individuálne dovezeného do evidencie SR  platia zákonné poplatky : vykonanie  STK ak je auto staršie ako 4 roky od prvého prihlásenia: 100 €, každé vozidlo musí absolvovať Kontrolu originality : 85 €, úradné preklady potrebných dokladov : 35 €, poplatky Okresný úrad odbor Dopravy : kolky 100 €, 6 €,  recyklačný poplatok : 35 €, poplatky na Polícii sú podľa výkonu auta v KW a veku vozidla viď link http://www.institutfinancnejpolitiky.sk/kalkulacky/aut/getfee.php#result . Samozrejme Vieme všetky formality a administratívu vybaviť za klienta. Nami požadovaná záloha za službu " dovoz vozidla " je minimálne 50 % z ceny vozidla a platí sa vopred. Po dovoze vozidla na našu prevádzku sa doplatí doplatok do plnej sumy . V prípade financovania vozidla na úver alebo leasing sa platí akontácia, platba akontácie je vopred na základe zmluvy na objednanú službu . Vieme samozrejme aj ponúknuť aj výhodné financovanie už od 20 % akontácie a splátky sú zvoliteľné na dĺžku splácania 24 -68 mesiacov. Ak by ste mal o naše služby záujem, kontaktujte nás.

Ponúkame Vám možnosť služby dovoz auta podľa Vašich predstáv:

Všetky autá , ktoré dovážame z celej EU, ale najmä zo štátov ako Belgicko, Luxembursko a Nemecko pochádzajú z dôveryhodných zdrojov a iba od prvých majiteľov. Všetky dovážané autá sú v 100 % stave, majú úplnú a detailnú servisnú históriu a sú nehavarované a nikdy predtým neboli havarované ! Na všetkých našich ponúkaných  autách od našich zahraničných partnerov ( ING BANK, Leaseplan, KBC BANK, Carcoonex, ATHLON carlease a iný) je garancia pôvodu a zároveň aj garancia, že autá neboli zaplavené povodňami alebo poškodené iným druhom živlu /napr. požiarom alebo krupobitím/. Na každé nami ponúkané auto z dovozu je garantovaný počet najazdených kilometrov a ku každému autu je prehľadná servisná história. Na našej stránke nájdete množstvo áut, ktoré sú uvedené na pobočke centrála, to sú konkrétne autá umiestnené vo veľkosklade u nášho partnera v zahraničí a popis umiestnenia na vyhľadávači umiestnenia je centrála .Uvedené autá sú ihneď k odberu.

Aj kúpu auta dovezeného na objednávku môžete realizovať na splátky .

Pre viac informácii volajte 0905 403 000, 0903 104 000, alebo píšte na autoalles@autoalles.sk