Autobazár Autoalles

V ponuke máme vyše 1500 áut

Dovoz áut na objednávku

 

Ak ste si nevybrali z našej ponuky áut, alebo ponuky na slovenskom trhu, ponúkame Vám možnosť služby dovoz auta podľa Vašich predstáv:

Všetky autá , ktoré dovážame z celej EU, ale najmä zo štátov ako Belgicko, Luxembursko a Nemecko pochádzajú z dôveryhodných zdrojov a iba od prvých majiteľov. Všetky dovážané autá sú v 100 % stave, majú úplnú a detailnú servisnú históriu a sú nehavarované a nikdy predtým neboli havarované ! Na všetkých našich ponúkaných  autách od našich zahraničných partnerov ( ING BANK, Leaseplan, KBC BANK, Carcoonex, ATHLON carlease a iný) je garancia pôvodu a zároveň aj garancia, že autá neboli zaplavené povodňami alebo poškodené iným druhom živlu /napr. požiarom alebo krupobitím/. Na každé nami ponúkané auto z dovozu je garantovaný počet najazdených kilometrov a ku každému autu je prehľadná servisná história. Na našej stránke nájdete množstvo áut, ktoré sú uvedené na pobočke centrála, to sú konkrétne autá umiestnené vo veľkosklade u nášho partnera v zahraničí a popis umiestnenia na vyhľadávači umiestnenia je centrála .Uvedené autá sú ihneď k odberu.

Ako postupovať pri objednaní auto na dovoz

Ak ste si vybrali z našej ponuky auto kde je popis umiestnenia centrála  stači zavolať  , stačí zavolať na našu linku 043 429 29 29, 0905 403 000, 0903 104 000 alebo nám napísať na autoalles@autoalles.sk Vašu požiadavku na  dovoz auta  zaevidujeme, následne Vám zašleme minimálne 10 fotografií na Váš mail, na ktorých je zdokumentovaný reálny stav exteriéru aj interiéru auta a sú na nich vidieť aj akékoľvek poškodenia aj v rozsahu niekoľkých milimetrov. Pokiaľ Vás auto zaujme, zavoláme Vám a dohodneme podrobnosti dovozu auta na Slovensko. Po spísaní rezervačnej zmluvy a zložení finančnej zálohy Vám auto privezieme max. do 7 dní. Následne auto prejde kontrolou originality, STK, EK, prihlásime ho na slovenské EČ( ponúkame Vám možnosť auto zaevidovať priamo na Vašom dopravnom inšpektoráte a môžte byť zaevidovaný ako prvý majiteľ v SR) a nakoniec prejde procesom čistenia a leštenia karosérie a prehliadky v autoservise aby Vás privítalo  už pripravené na jazdu domov. Samozrejmosťou je, že odchádzate od nás a na aute máte už uzatvorené výhodné zákonné poistenie  a havárijné poistenie

V prípade, že autá ktoré sa nachádzajú na našej stránke www.autoalles.sk nespĺňajú Vaše požiadavky a želania na jazdené auto alebo nové auto stačí zavolať na  0905 403 000, 0903 104 000, alebo nám napísať na autoalles@autoalles.sk a nadiktovať Vaše požiadavky na objednávku na dovoz auta a my sa budeme snažiť požiadavku vybaviť k Vašej spokojnosti.

Využite jedinečnú možnosť výmeny Vášho auta za iné napríklad aj auta na dovoz na objednávku a vybavíte všetko na jednom mieste. Výmena áut je ľubovoľná a môže dôjsť ku výmene aj viac áut za jedno auto , alebo jedno auto môžete použiť na výmenu viacerých áut. Pri Vašom výbere výmeny Vášho auta za lacnejšie Vám rozdiel v cene ihneď vyplatíme. Vaše auto ihneď vykúpime, pričom sa už nemusíte zaťažovať jeho ďalším predajom, vybavovaním prepisu a držaním záruky za auto. Naša spoločnosť AUTOALLES preberie všetky záruky za vykúpené  auto na seba, t.j. že Vám už nebude vyplývať žiadna zodpovednosť, resp. záruka za Vami predané auto našej spoločnosti alebo kupujúcemu, ktorý auto od nás kúpi. Vybavíme všetko  za Vás a navyše pri výmene auta za iné, získate od nás výhodný cenový BONUS vo výške 330€ ! Samozrejme môžete predať auto ,či viac áut, alebo kúpiť aj viac áut naraz. V prípade ak Vaše auto bude mať vyššiu hodnotu ako kupované auto, cenový rozdiel Vám vyplatíme ihneď v hotovosti. Vaše auto môžete použiť aj ako akontáciu pri kúpe druhého auta na úver alebo leasing.

 

Aj kúpu auta dovezeného na objednávku môžete realizovať na splátky .

Pre viac informácii volajte na 0905 403 000, 0903 104 000 alebo píšte na autoalles@autoalles.sk

Vyhľadávanie áut

AUTOALLES ..autá bez rizika

 www.autobutik.sk www.dovolenky.com www.trusalova.sk www.autoallespresov.sk 

(c) 1998 - 2017 AUTOALLES group s.r.o. - Všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa

až 5-ročná záruka
Jazdíte beztarostne 
ako v novom aute.

Vyberte si u nás autosortiment

na našom e-shope

www.autobutik.sk

Ocenenie vozidla on-line
Má Vaše vozidlo viac rokov a Vám sa páči mladšie?
Predajte nám ho a vyberte si u nás výkonnejšie, novšie a hlavne lacnejšie!

Servis Vášho vozidla
Zverte Vaše vozidlo do rúk našich odborníkov a uvidíte, že budete s ich prácou spokojní.

Výmena oleja!
Využite akciové balíky na výmenu motorového oleja

Prezujeme Vaše auto
na počkanie a bez objednania
od Pondelka do Soboty
od 9:00 do 19:00