• +421/43/429 29 29 29 0905 403 000, 0903 104 000
Rok výroby
Cena

Dovoz áut zo zahraničia

Dovoz auta zo zahraničia na objednávku.

Ak sa pri dovoze auta rozhodujete využiť profesionálov, ste na správnom mieste. Takýmto spôsobom sme doviezli klientom už viac ako 5.000 áut roznych značiek a typov. Naša spoločnosť dováža pre klientov autá z celej európy : Nemecko, Rakúsko, Belgicko, Holandsko, Taliansko, Francúzko. Sme pripravení zakúpiť a doviezť akékoľvek auto formou vami vybratého inzerátu ( akceptujeme len ponuky zo stránky www.mobile.de), alebo vozidlo podľa vami zvolených reálnych parametrov. Upozorňujeme, že podvodnú inzerciu ako je autoscount24.com NEAKCEPTUJEME, pretože takéto stránky negarantujú pravosť inzerátov. Garantované inzeráty firemných inzerátov sú iba v prípade stránky www.mobile.de . Neakceptujeme aj akékoľvek súkromné inzeráty od privátnych osôb, pretože dochádza pri nich k podvodom. Pre našich zákazníkov existuje možnosť nakúpiť vozidlá  aj formou aukcií na ktoré máme prístup ako veľkoobchodník s autami. Zväčša ide o leasingové nadnárodné spoločnosti našich zahraničných partnerov ( ING BANK, Leaseplan, KBC BANK, ALD Automotive, ATHLON carlease a iné).Tieto spoločnosti sú prvými majiteľmi a tieto vozidlá nie sú nikde verejne inzerované ( ponuka až 1.000 áut týždenne ). Nákup a následný dovoz vozidla zo zahraničia nie je úplne jednoduchá a lacná záležitosť nakoľko  z našej strany ide o profesionálnu službu.  

Cena našej komplexnej služby pozostáva z týchto parametrov : kontrola inzerátu, kontrola inzerujúceho predajcu v databázach, kontrola vozidla v databázach škodových udalostí, obhliadka vozidla v zahraničí na mieste nákupu, kontrola vozidla na mieste nákupu či vozidlo zodpovedá popisu uvádzaného predávajúcim, kontrola chýb, diagnostika vozidla diagnostickým zariadením, meranie laku, kontrola či vozidlo nebolo havarované, overenie najazdených kilometrov v databáze autorizovaných servisov , zakúpenie vozidla a následná preprava zakúpeného vozidla na Slovensko Autoprepravníkom do areálu našej spoločnosti, alebo podľa dohody na adresu záujemcu. Ako bonus máme pre klienta bezplatné zapožičanie  prepravných značiek aby  do doby čakania na slovenské ŠPZ mohol vozidlo používať. Záujemca o dovoz vozidla spíše so spoločnosťou AUTOALLES, s.r.o. rezervačnú zmluvu, kde sú podrobnosti vyšpecifikované.

Cena našej komplexnej  služby  :

Z krajín : Nemecko, Belgicko, Holandsko, Rakúsko, Taliansko : spolu 1500 € .

 

Na Slovensku sa pri procese prihlásenia vozidla( cca 15 -30 dní ) individuálne dovezeného do evidencie SR  platia zákonné poplatky ktoré sú účtované klientovi : vykonanie  STK ak je auto staršie ako 4 roky od prvého prihlásenia: 130 €, každé vozidlo musí absolvovať Kontrolu originality : 85 €, úradné preklady potrebných dokladov : cca 30 - 40 €, poplatky Okresný úrad odbor Dopravy : kolky 100 €,  recyklačný poplatok : cca 35 €, poplatky na Polícii sú podľa výkonu auta v KW a veku vozidla viď link http://www.institutfinancnejpolitiky.sk/kalkulacky/aut/getfee.php#result . Samozrejme Vieme všetky formality a administratívu vybaviť za klienta. Nami požadovaná záloha za službu " dovoz vozidla " je minimálne 80 % z ceny vozidla a platí sa vopred. Po dovoze vozidla na našu prevádzku alebo adresu klienta sa doplatí doplatok do plnej sumy vozidla . V prípade financovania vozidla na úver alebo leasing sa platí akontácia, platba akontácie je vopred na základe zmluvy na objednanú službu . Vieme samozrejme aj ponúknuť aj výhodné financovanie už od 20 % akontácie a splátky sú zvoliteľné na dĺžku splácania 24 -68 mesiacov. Ak by ste mal o naše služby záujem, kontaktujte nás. 

Ak ste si nevybrali z našej ponuky áut, alebo ponuky na slovenskom trhu, ponúkame Vám možnosť služby dovoz auta podľa Vašich predstáv:

Všetky autá , ktoré dovážame z celej EU, ale najmä zo štátov ako Belgicko, Luxembursko a Nemecko pochádzajú z dôveryhodných zdrojov a iba od prvých majiteľov. Všetky dovážané autá sú v 100 % stave, majú úplnú a detailnú servisnú históriu a sú nehavarované ! Na všetkých našich ponúkaných  autách  je garancia pôvodu a zároveň aj garancia, že autá neboli zaplavené povodňami alebo poškodené iným druhom živlu /napr. požiarom alebo krupobitím/. Na každé nami ponúkané auto z dovozu je garantovaný počet najazdených kilometrov a ku každému autu je prehľadná servisná história

Ako postupovať pri objednaní auto na dovoz

Pošlite nám mailom Vami vybraný link vozidla , alebo parametre vozidla o aký by ste mali záujem na autoallles@autoalles.sk a my vás budeme spätne kontaktovať. 

Využite jedinečnú možnosť výmeny Vášho auta za iné napríklad aj pri službe aut o na dovoz na objednávku a vybavíte všetko na jednom mieste. Výmena áut je ľubovoľná a môže dôjsť ku výmene aj viac áut za jedno auto , alebo jedno auto môžete použiť na výmenu viacerých áut. Pri Vašom výbere výmeny Vášho auta za lacnejšie Vám rozdiel v cene ihneď vyplatíme. Vaše auto ihneď vykúpime, pričom sa už nemusíte zaťažovať jeho ďalším predajom, vybavovaním prepisu a držaním záruky za auto. Naša spoločnosť AUTOALLES preberie všetky záruky za vykúpené  auto na seba, t.j. že Vám už nebude vyplývať žiadna zodpovednosť, resp. záruka za Vami predané auto našej spoločnosti alebo kupujúcemu, ktorý auto od nás kúpi. Vybavíme všetko  za Vás a navyše pri výmene auta za iné, získate od nás výhodný cenový BONUS vo výške 330€ ! Samozrejme môžete predať auto ,či viac áut, alebo kúpiť aj viac áut naraz. V prípade ak Vaše auto bude mať vyššiu hodnotu ako kupované auto, cenový rozdiel Vám vyplatíme ihneď v hotovosti. Vaše auto môžete použiť aj ako akontáciu pri kúpe druhého auta na úver .

 

Aj kúpu auta dovezeného na objednávku môžete realizovať na splátky .

Pre viac informácii volajte na 0905 403 000, 0903 104 000 alebo píšte na autoalles@autoalles.sk