Autobazár Autoalles

V ponuke máme vyše 1500 áut

24 mesačná záruka

Zákonnú  záruku je vám povinný poskytnúť každý predávajúci, či už súkromná osoba, alebo podnikateľ či autobazár. Väčšina predajcov ju má skrátenú na 12 mesiacov, my sme ju pre Vás predľžili až na 24 mesiacov. Záruka je určená zákonom a je presne stanovené na čo sa vzťahuje. Zdalo by sa teda, že je jedno kde kúpite, u súkromníka, v autobazáre, alebo v "autobazáre", ale nie je to úplne tak. Hlavne pri kúpe u fyzickej osoby nepodnikateľa, úradne "individuálneho dovozcu", medzi ľudom "kšeftára", má litera zákona veľmi malú váhu. Ak kúpite auto od takejto osoby zväčša môžete na záruku úplne zabudnúť a môžete sa aj súdiť, vymožiteľnosť je skoro nemožná. O niečo lepšie, nie však ideálne, je to v prípade podnikateľa, živnostníka, tzv. "bazáristu", ale len v prípade ak je auto zmluvne jeho majetkom a teda vám aj on poskytuje záruku. V prípade ak reaguje na vašu sťažnosť, máte šancu sa domôcť oprávneného nároku, ale väčšinou len pri malých, nízko nákladových investíciach. Ak ide o investíciu vyššiu ako 3 až 5% z ceny auta, alebo dokonca vrátenie auta sú vaše šance na úspech veľmi obmedzené, až skoro nemožné. V prípade, že je len sprostredkovateľom predaja môžete sa stať zase obeťou "kšeftára". Najlepšia voľba je kúpa od veľkých spoločností, autobazárov s dlhodobou tradíciu a skúsenosťami, s vlastnými nie prenajatými objektmi a vlastným servisným zázemím (servis, odťah, náhradné vozidlo, predaj náhradných dielov a pod.), s profesionálnymi a skúsenými zamestnancami. 

Autobazár  AUTOALLES vám  ako "každý" takúto záruku poskytuje. Sme autobazár, ktorý je na trhu s jazdenými vozidlami už od roku 1990 a chceme tu byť aj za ďalších minimálne 20 rokov, sme dobrými partnermi najsilnejších finančných spoločností, ako jediný na Slovensku vlastníme všetky svoje nehnuteľnosti a prevádzky. Naša spoločnosť vlastní väčšinu áut na našich plochách, naši zamestnanci sú profesionálne školený a väčšina z nich je našimi zamestnancami viac ako 5 rokov. Sme dostatočne silný a pripravený, aby sme na vaše požiadavky reagovali bezodkladne a vaše oprávnené nároky vybavili k vašej plnej spokojnosti. 

Tento produkt podporujú, alebo rozširujú tieto produkty:

*chcete vedieť,  na ktoré autá platia všetky naše záruky? hľadajte na nich tieto jedinečné ochranné známky. Holografické označenie a neodstrániteľný nápis AUTOALLES na zadnom skle auta.

Pre viac informácii volajte 0905 403 000, 0903 104 000,
alebo píšte na autoalles@autoalles.sk

Vyhľadávanie áut

AUTOALLES ..autá bez rizika www.autobutik.sk www.dovolenky.com www.trusalova.sk www.autoallespresov.sk 

(c) 1998 - 2017 AUTOALLES group s.r.o. - Všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa

až 5-ročná záruka
Jazdíte beztarostne 
ako v novom aute.

Vyberte si u nás autosortiment

na našom e-shope

www.autobutik.sk

Ocenenie vozidla on-line
Má Vaše vozidlo viac rokov a Vám sa páči mladšie?
Predajte nám ho a vyberte si u nás výkonnejšie, novšie a hlavne lacnejšie!

Servis Vášho vozidla
Zverte Vaše vozidlo do rúk našich odborníkov a uvidíte, že budete s ich prácou spokojní.

Výmena oleja!
Využite akciové balíky na výmenu motorového oleja

Prezujeme Vaše auto
na počkanie a bez objednania
od Pondelka do Soboty
od 9:00 do 19:00