• +421/43/429 29 29 0905 403 000, 0903 104 000
Rok výroby
Cena

Certifikát originality automobilu

Autobazár AUTOALLES je jediným autobazárom a jedinou spoločnosťou na Slovensku, ktorá ručí za certifikát originality automobilu do výšky ceny auta!

Certifikát originality automobilu je dokument, ktorým potvrdzujeme, že dané auto je fyzicky skutočne to, ktoré si kupujete podľa dokumentácie, že na aute neboli vykonané žiadne zmeny, ktoré by mohli viesť replicas bolsos k pochybnostiam o jeho pôvode. Vydaním certifikátu originality automobilu sa tiež zaväzujeme vrátiť kupujúcemu kúpnu cenu auta a to v prípade, že informácie uvedené v certifikáte originality automobilu by boli nepravdivé. Autobazár AUTOALLES vykonáva kontrolu a vydáva certifikát originality automobilu na všetkých svojich autách ZADARMO. 

 

Tento produkt podporujú, alebo rozširujú tieto produkty:

Dlhoročným zbieraní skúseností a to tak praktických pri predaji, výkupe, či dovoze automobilov zo zahraničia, ako aj teoretických počas školení, alebo predaja skúseností medzi spoločnosťami špecializujúcimi sa na preverovanie áut, sme získali vysoké renomé nie len z pohľadu našich klientov, ale aj z pohľadu nadnárodných bankových a úverových spoločností. Výsledkom toho je, že naši klienti pri kúpe auta od nás na splátky už nemusia platiť vysoké poplatky za overenie vozidla v špecializovaných firmách, ale získavajú túto garanciu ZADARMO.