Autobazár Autoalles

V ponuke máme vyše 1500 áut

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí vám umožní spokojné si užívanie auta po dobu celej jeho životnosti, bez strachu,že by si naň nárokoval niekto iný.

Touto zárukou Vám autobazár AUTOALLES garantujeme vrátenie kúpnej ceny auta a to do 3 dní od predloženia dokladu o odobratí auta oprávnenými orgánmi. Dúfame, že sa Vám ešte nič podobné nestalo, ale ak áno  veľmi dobre oceníte aká výhodná je táto záruka pre Vás. Môže sa vám stať, že pri kúpe budete obeťou podvodníka a auto, ktoré ste kúpili nebolo jeho a teda nemôže byť ani vaše aj keď ste zaň zaplatili. Aj v prípade, že by všetko prebehlo ideálne to znamená, že sa našiel podvodník, vyšetrovanie prebehlo rýchlo, že súd sa nepreťahoval a vyhovel vašim požiadavkám, tak nastane situácia, keď Vám bude musieť podvodník zaplatiť kúpnu cenu nazad a tu sa ideály končia. Podvodník je nezamestnaný, býva v nájomnom byte, proste nie je mu čo zobrať a tak vás čaká ďalší súd, ktorý nariadi splátky po 33€. Ak ste za auto dali napríklad 7000€, k tomu výdavky za súdne trovy a ďalšie súvisiace náklady za cca 750€, tak sa vám Vaše peniaze možno vrátia o niekoľko rokov. Poviete si „Strašné, ale mne sa to nemôže stať“. Chcete to risknúť? V našom autobazáre takto riskovať nemusíte, aj keby náhodou  takéto auto prešlo našou prísnou vstupnou kontrolou, tak naša zmluva a náš certifikát originality automobilu, ktorý dostanete zadarmo, vám garantujú vrátenie kúpnej ceny auta do 3 dní od predloženia dokladov o odobratí auta. Záruka na pôvod vozidla a vrátenie peňazí sa vzťahuje aj na číslo karosérie po celú dobu životnosti auta. Neriskujte a nakupujte s istotou, pretože AUTOALLES ...autá bez rizika !

Tento produkt podporujú, alebo rozširujú tieto produkty:

Autobazár AUTOALLES chráni váš majetok a označuje ho jedinečnými a nezameniteľnými ochrannými známkami. Naše holografické označenie nájdete pri VIN čísle na aute a ďalších piatich miestach karosérie

Vyhľadávanie áut

AUTOALLES ..autá bez rizika www.autobutik.sk www.dovolenky.com www.trusalova.sk www.autoallespresov.sk 

(c) 1998 - 2017 AUTOALLES group s.r.o. - Všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa

až 5-ročná záruka
Jazdíte beztarostne 
ako v novom aute.

Vyberte si u nás autosortiment

na našom e-shope

www.autobutik.sk

Ocenenie vozidla on-line
Má Vaše vozidlo viac rokov a Vám sa páči mladšie?
Predajte nám ho a vyberte si u nás výkonnejšie, novšie a hlavne lacnejšie!

Servis Vášho vozidla
Zverte Vaše vozidlo do rúk našich odborníkov a uvidíte, že budete s ich prácou spokojní.

Výmena oleja!
Využite akciové balíky na výmenu motorového oleja

Prezujeme Vaše auto
na počkanie a bez objednania
od Pondelka do Soboty
od 9:00 do 19:00