• +421/43/429 29 29 0905 403 000, 0903 104 000
Rok výroby
Cena

Záruka vrátenia peňazí

Záruka vrátenia peňazí vám umožní spokojné si užívanie auta po dobu celej jeho životnosti, bez strachu,že by si naň nárokoval niekto iný.

Touto zárukou Vám autobazár AUTOALLES garantujeme vrátenie kúpnej ceny auta a to do 3 dní od predloženia dokladu o odobratí auta oprávnenými orgánmi. Dúfame, že sa Vám ešte nič podobné nestalo, ale ak áno  veľmi dobre oceníte aká výhodná je táto záruka pre Vás. Môže sa vám stať, že pri kúpe budete obeťou podvodníka a auto, ktoré ste kúpili nebolo jeho a teda nemôže byť ani vaše aj keď ste zaň zaplatili. Aj v prípade, že by všetko prebehlo ideálne to znamená, že sa našiel podvodník, vyšetrovanie prebehlo rýchlo, že súd sa nepreťahoval a vyhovel vašim požiadavkám, tak nastane situácia, keď Vám bude musieť podvodník zaplatiť kúpnu cenu nazad a tu sa ideály končia. Podvodník je nezamestnaný, býva v nájomnom byte, proste nie je mu čo zobrať a tak vás čaká ďalší súd, ktorý nariadi splátky po 33€. Ak ste za auto dali napríklad 7000€, k tomu výdavky za súdne trovy a ďalšie súvisiace náklady za cca 750€, tak sa vám Vaše peniaze možno vrátia o niekoľko rokov. Poviete si „Strašné, ale mne sa to nemôže stať“. Chcete to risknúť? V našom autobazáre takto riskovať nemusíte, aj keby náhodou  takéto auto prešlo našou prísnou vstupnou kontrolou, tak naša zmluva a náš certifikát originality automobilu, ktorý dostanete zadarmo, vám garantujú vrátenie kúpnej ceny auta do 3 dní od predloženia dokladov o odobratí auta. Záruka na pôvod vozidla a vrátenie peňazí sa vzťahuje aj na číslo karosérie po celú dobu životnosti auta. Neriskujte a nakupujte s istotou, pretože AUTOALLES ...autá bez rizika !

Tento produkt podporujú, alebo rozširujú tieto produkty:

Autobazár AUTOALLES chráni váš majetok a označuje ho jedinečnými a nezameniteľnými ochrannými známkami. Naše holografické označenie nájdete pri VIN čísle na aute a ďalších piatich miestach karosérie