• +421/43/429 29 29 0905 403 000, 0903 104 000
Rok výroby
Cena

Financovanie

Výhodné financovanie v AUTOALLES

Nakupujte v AUTOALLES bez hotovosti a využite u nás všetky výhody jednoduchého financovania na kúpu akéhokoľvek auta, autodoplnkov, autodielov, servisných služieb a dovoleniek prostredníctvom jednoduchého, lacného a rýchleho splátkového programu - úver, leasing, poistenie, mikroúver. Výhodami je možnosť nastavenia si výšky splátky a aj dobu splácania podľa Vašich možností už od 0% akontácie bez akýchkoľvek poplatkov. Buďte pokojní, myslíme na Vás aj v prípade úrazu a pri strate zamestnania splátky za Vás môže splácať poisťovňa. Úver Vám schválime do 30 minút.

V AUTOALLES sme pre Vás pripravili bezkonkurenčný balík finančných služieb, ktorým vieme naplniť Vaše potreby a možnosti pri financovaní nákupu v našej spoločnosti:

  • Jednoduchý splátkový predaj  lacný, rýchly a dostupný úver na kúpu akéhokoľvek auta s akontáciou od 0%, dobou splácania až 84 mesiacov, úver môžete kedykoľvek predčasne ukončiť a to bez započítania budúcich úrokov.
  • Jednoduchý leasing jednoduchý, lacný a rýchly spôsob získania akéhokoľvek auta s akontáciou od 0%, dobou splácania až 84 mesiacov, s možnosťou predčasného ukončenia zmluvy kedykoľkek.
  • Prefinancovanie auta je výhodou v prípade ak  potrebujete peniaze. Prefinancujete si Vaše vlastné auto, dostanete potrebnú hotovosť a Vaše auto využívate naďalej.
  • Mikroúver na autodoplnky nakupujte u nás na splátky s 0% navýšením nielen autá, ale aj autodoplnky, rôzne autopríslušenstvo, autodiely alebo servisné práce vykonané na Vašom aute,

            Výhodné poistenie : vstupný bonus až do výšky 70 %

  • Havarijné poistenie zabezpečte svoje auto pre prípad poškodenia, zničenia, havárie, krádeže či živelnej udalosti havarijným poistením.Výhodou AUTOALLES  je, že cena havarijného poistenia je len do 4% z aktuálnej ceny auta. Tieto ceny sa nám darí udržať vďaka vysokému počtu uzavtorených poistných zmlúv. Naša spoločnosť AUTOALLES  je  priamo prepojená online na všetky  poisťovňe a ste poistený v reálnom čase.
  • Povinné zmluvné poistenie poistite si Vaše auto už aj na cestu domov. Uzavrite si u nás PZP zo 60% vstupným cenovým bonusom, a samozrejme  ste poistený okamžite podpisom poistnej zmluvy.