Autobazár Autoalles

V ponuke máme vyše 1500 áut

Financovanie

Výhodné financovanie v AUTOALLES

Nakupujte v AUTOALLES bez hotovosti a využite u nás všetky výhody jednoduchého financovania na kúpu akéhokoľvek auta, autodoplnkov, autodielov, servisných služieb a dovoleniek prostredníctvom jednoduchého, lacného a rýchleho splátkového programu - úver, leasing, poistenie, mikroúver. Výhodami je možnosť nastavenia si výšky splátky a aj dobu splácania podľa Vašich možností už od 0% akontácie bez akýchkoľvek poplatkov. Buďte pokojní, myslíme na Vás aj v prípade úrazu a pri strate zamestnania splátky za Vás môže splácať poisťovňa. Úver Vám schválime do 30 minút.

V AUTOALLES sme pre Vás pripravili bezkonkurenčný balík finančných služieb, ktorým vieme naplniť Vaše potreby a možnosti pri financovaní nákupu v našej spoločnosti:

  • Jednoduchý splátkový predaj  lacný, rýchly a dostupný úver na kúpu akéhokoľvek auta s akontáciou od 0%, dobou splácania až 84 mesiacov, úver môžete kedykoľvek predčasne ukončiť a to bez započítania budúcich úrokov.
  • Jednoduchý leasing jednoduchý, lacný a rýchly spôsob získania akéhokoľvek auta s akontáciou od 0%, dobou splácania až 84 mesiacov, s možnosťou predčasného ukončenia zmluvy kedykoľkek.
  • Prefinancovanie auta je výhodou v prípade ak  potrebujete peniaze. Prefinancujete si Vaše vlastné auto, dostanete potrebnú hotovosť a Vaše auto využívate naďalej.
  • Mikroúver na autodoplnky nakupujte u nás na splátky s 0% navýšením nielen autá, ale aj autodoplnky, rôzne autopríslušenstvo, autodiely alebo servisné práce vykonané na Vašom aute,

            Výhodné poistenie : vstupný bonus až do výšky 70 %

  • Havarijné poistenie zabezpečte svoje auto pre prípad poškodenia, zničenia, havárie, krádeže či živelnej udalosti havarijným poistením.Výhodou AUTOALLES  je, že cena havarijného poistenia je len do 4% z aktuálnej ceny auta. Tieto ceny sa nám darí udržať vďaka vysokému počtu uzavtorených poistných zmlúv. Naša spoločnosť AUTOALLES  je  priamo prepojená online na všetky  poisťovňe a ste poistený v reálnom čase.
  • Povinné zmluvné poistenie poistite si Vaše auto už aj na cestu domov. Uzavrite si u nás PZP zo 60% vstupným cenovým bonusom, a samozrejme  ste poistený okamžite podpisom poistnej zmluvy.

Vyhľadávanie áut

AUTOALLES ..autá bez rizika

 www.autobutik.sk www.dovolenky.com www.trusalova.sk www.autoallespresov.sk 

(c) 1998 - 2017 AUTOALLES group s.r.o. - Všetky práva vyhradené
Obsah www stránky je možné používať len so súhlasom majiteľa

až 5-ročná záruka
Jazdíte beztarostne 
ako v novom aute.

Vyberte si u nás autosortiment

na našom e-shope

www.autobutik.sk

Ocenenie vozidla on-line
Má Vaše vozidlo viac rokov a Vám sa páči mladšie?
Predajte nám ho a vyberte si u nás výkonnejšie, novšie a hlavne lacnejšie!

Servis Vášho vozidla
Zverte Vaše vozidlo do rúk našich odborníkov a uvidíte, že budete s ich prácou spokojní.

Výmena oleja!
Využite akciové balíky na výmenu motorového oleja

Prezujeme Vaše auto
na počkanie a bez objednania
od Pondelka do Soboty
od 9:00 do 19:00