• +421/43/429 29 29 0905 403 000, 0903 104 000
Rok výroby
Cena

bonus 330€

Predám auto - kúpim auto a ešte ušetrím!

Áno, je to tak!

V prípade, že predávate  auto využite jedinečnú možnosť výmeny Vášho auta za iné z našej širokej ponuky a vybavíte všetko na jednom mieste . Navyše dostanete za Vaše auto najvyššiu možnú cenu a získate výhodný finančný BONUS vo výške až 330€ nad hodnotu vášho starého auta.

Výmena áut je ľubovoľná a môže dôjsť ku výmene aj viac áut za jedno auto , alebo jedno auto môžete použiť na výmenu viacerých áut a pri každom aute získate bonus vo výške 330 €.

V prípade ak Vaše auto bude mať vyššiu hodnotu ako kupované auto, cenový rozdiel Vám vyplatíme ihneď v hotovosti.

 Vaše auto ihneď vykúpime,  pričom sa už nemusíte zaťažovať jeho ďalším predajom, vybavovaním prepisu a držaním záruky za auto. Naša spoločnosť AUTOALLES preberie všetky záruky za vykúpené  auto na seba, t.z. že Vám už nebude vyplývať žiadna zodpovednosť, resp. záruka za Vami predané auto našej spoločnosti alebo kupujúcemu, ktorý auto od Vaše auto ihneď vykúpime,  pričom sa už nemusíte zaťažovať jeho ďalším predajom, vybavovaním prepisu a držaním záruky za auto. Naša spoločnosť AUTOALLES preberie všetky záruky za vykúpené  auto na seba, t.j. že Vám už nebude vyplývať žiadna zodpovednosť, resp. záruka za Vami predané auto našej spoločnosti alebo kupujúcemu, ktorý auto od nás kúpi. Vaše auto môžete použiť aj ako akontáciu pri kúpe druhého auta na úver alebo leasing.

 Využite výhody predaja auta a bonusu 330 €

  • bez starostí sa  zbavíte svojho auta a ihneď odídete s iným autom
  • vyhnete sa akýmkoľvek formalitám spojeným s predajom a kúpou auta
  • predajom auta prevediete všetky  riziká za technický stav Vášho auta na nás
  • pri predaji Vášho auta získate finančné zvýhodnenie 330 €  na kúpu iného auta u nás
  • odpadnú Vám starosti kam s nepojazdným autom, u ktorého si môžete uplatniť i výhodné šrotovné

Ak už Vaše  staré auto dosluhuje alebo Vám stojí nepojazdné na dvore, máme pre Vás riešenie. Využite možnosť predať svoje auto na "ŠROTOVNÉ" a získajte zľavu z kupovaného auta vo výške  500 € až 2000 € . Pri akcii šrotovné  akceptujeme aj doklad o zošrotovaní auta, kde ihneď získate zľavu vo výške 500 € pri kúpe auta. 

Proces výkupu je prepojený s procesom predaja, takže celkový čas celej transakcie sa výrazne skracuje.

Podmienkou pri kúpe auta na akciu šrotovné je kúpiť vozidlo cez finančné služby  našich partnerov.