• +421/43/429 29 29 0905 403 000, 0903 104 000
Rok výroby
Cena

Výkup áut v hotovosti

Rozhodli ste sa predať svoje osobné alebo užitkové auto? Ponúkame Vám výkup aut v hotovosti.

Prenechajte nám Vaše starosti ohľadne Vášho auta a využite naše výhody!

 • ponúkame reálne ceny za Vaše alebo firemné auto
 • peniaze za Vaše auto vyplatíme ihneď v hotovosti
 • predať môžete aj viac áut naraz alebo môžete predať celý firemný vozový park
 • kupujeme aj autá, ktoré sú v leasingu alebo úvere, zaplatíme za Vás úverovej ( leasingovej ) spoločnosti a cenový rozdiel Vám vyplatíme ihneď v hotovosti, všetko vybavíme na jednom mieste na našich pobočkách
 • za Vaše auto preberáme plnú technickú záruku
 • preberieme všetky záruky za vykúpené  auto na nás, t.z. že Vám už nebude vyplývať žiadna zodpovednosť, resp. záruka za Vami predané auto našej spoločnosti alebo kupujúcemu, ktorý auto od nás kúpi 
 • všetko vybavíme za 60 minút
 • právne formality a prepis auta vybavíme za Vás


Nami uvedená výška výkupnej ceny je v rámci výkupu vozidiel stanovená reálne a nie je umelo nadsadená pre prilákanie zákazníkov. Berieme do úvahy aj priemerné opotrebovanie, ktoré sa pri uvedených automobiloch objavuje. Presná výkupová cena sa určí po fyzickej obhliadke automobilu. Po stanovení presnej výkupnej ceny po obhliadke Vám písomne garantujeme vyplatenie dohodnutej ceny počas siedmych dní od obhliadky vozidla, v prípade, že nedôjde k poškodeniu vozidla počas tejto lehoty.Vykupujeme autá len od osôb uvedených v technickom preukaze spolu s copie montres príslušnou dokumentáciou. Na obhliadku vozidla nie je potrebný dohodnutý termín, vozidlá obhliadame priebežne - úkon je bezplatný a nie je pre Vás záväzný. Obhliadka u nás trvá len cca 10 - 20 minút.

 

Pri výkupe vozidla u nás neplatíte žiadne manipulačné a ani administratívne poplatky .Vypláca sa celá dohodnutá výška ceny vozidla.

 

Využite výhody pri výmene auta za iné :

 • Váše  auto vymeníme za iné novšie a kvalitnejšie
 • vykupujeme autá aj so starým rokom výroby a pri výmene za iné auto získate BONUS vo výške  330€ alebo môžete využiť šrotovné   priamo u nás, kde môžete získať zľavu z kupovaného auta na úver vo výške od 500 € až 2000 €
 • Využite jedinečnú možnosť výmeny Vášho auta za iné z našej širokej ponuky.V prípade ak Vaše auto bude mať vyššiu hodnotu ako kupované auto, cenový rozdiel Vám vyplatíme ihneď v hotovosti.
 • Vaše auto môžete použiť aj ako akontáciu pri kúpe druhého auta na úver alebo leasing.
 • rýchle profesionálne služby Vám poskytne príjemný a ochotný personál 

Ak už Vaše  staré auto dosluhuje alebo Vám stojí nepojazdné na dvore, máme pre Vás riešenie. Využite možnosť predať svoje auto na "ŠROTOVNÉ" a získajte zľavu z kupovaného auta vo výške  500 € až 2000 € . Pri akcii šrotovné  akceptujeme aj doklad o zošrotovaní auta, kde ihneď získate zľavu vo výške 500 € z kupovaného auta. 

Proces výkupu je prepojený s procesom predaja, takže celkový čas celej akcie sa výrazne skracuje.

Všetky doklady pri výmene auta ako aj náležitosti s tým spojené sú zhodné s dokladmi použitými pri výkupe automobilu.

Upozorňujeme klientov, ktorí majú záujem o predaj auta, že môže dôjsť k odmietnutiu vykúpu ich auta a to z dôvodu: predchádzajúceho závažného poškodenia  auta, predchádzajúcej havárie auta, predchádzajúceho zatopenia alebo požiaru auta,  nesúladu identifikačných znakov, podozrenia cosplay shop o pozmeňovaní výrobných čísiel karosérie auta alebo motora a pod.

 

Ďakujeme za pochopenie.Váš AUTOALLES