• +421/43/429 29 29 0905 403 000, 0903 104 000
Rok výroby
Cena

Dovoz áut z Nemecka a celej EÚ

                             

Dovoz auta z Nemecka, Rakúska, Belgicka, Holandska a Talianska

Dovoz auta profesionálmi už od roku 1990. Doviezli sme viac ako 10.000 áut spokojným zákazníkom . Naša spoločnosť dováža pre klientov autá z celej európy : Nemecko, Rakúsko, Belgicko, Holandsko, Taliansko, Francúzko.

Ak sa pri dovoze auta rozhodujete využiť profesionálov, ste na správnom mieste. Sme pripravení zakúpiť a doviezť akékoľvek auto ( osobné alebo aj úžitkové ) na základe vami vybratého inzerátu ( akceptujeme len ponuky zo stránky www.mobile.de), alebo vám pomôžeme nájsť vozidlo podľa vami zvolených reálnych parametrov. Upozorňujeme klientov, že inzerciu ako je server www.autoscount24.com NEAKCEPTUJEME, pretože takéto stránky negarantujú pravosť inzerátov. Garantované inzeráty sú iba v prípade firemných inzerátov na stránke www.mobile.de . Neakceptujeme aj akékoľvek súkromné inzeráty od privátnych osôb, pretože dochádza pri nich k podvodom. Upozorňujeme klientov, že vozidlá, pri  ktorých zistíme predchádzajúcu haváriu, alebo iné poškodenie nedovážame, a to ani na v prípade vysloveného priania klienta. Pre našich zákazníkov existuje možnosť nakúpiť vozidlá  aj formou aukcií na ktoré máme prístup ako veľkoobchodník s autami. Zväčša ide o leasingové nadnárodné spoločnosti našich zahraničných partnerov ( ING BANK, Leaseplan, KBC BANK, ALD Automotive, ATHLON carlease a iné).Tieto spoločnosti sú prvými majiteľmi a tieto vozidlá nie sú nikde verejne inzerované ( ponuka až 1.000 áut týždenne ).

 

Nákup a následný dovoz vozidla zo zahraničia nie je pre mnohých klientov jednoduchá záležitosť, ale naša dlhoročná prax a bohaté skúsennosti sú zárukou toho, že to spolu zvládneme.

V cene našej komplexnej služby klientovi posjytujeme :

 • kontrola inzerátu
 • kontrola inzerujúceho predajcu v databázach firiem v ich domovskom štáte
 • kontrola vozidla v databázach škodových udalostí či na danom vozidle nebola v zahraničí vyplatená v minulosti akákoľvek škodová udalosť ( havária, krupobitie, požiar, zatopenie vozidla a podobne )
 • obhliadka vozidla v zahraničí na mieste nákupu, či vozidlo zodpovedá popisu uvádzaného predávajúcim
 • kontrola chýb, diagnostika vozidla diagnostickým zariadením, meranie laku, kontrola či vozidlo nebolo havarované
 • overenie najazdených kilometrov v databáze autorizovaných servisov
 • zakúpenie vozidla a následná preprava zakúpeného vozidla na Slovensko Autoprepravníkom ( nerobíme to amatérskym spôsobom po vlastnej osi , alebo na prepravných značkách ) do areálu našej spoločnosti, alebo podľa dohody na adresu záujemcu
 • zakúpené vozidlo je počas prepravy na Slovensko poistené, a to v celej sume vozdla
 • ako bonus máme pre klienta bezplatné zapožičanie  prepravných značiek aby  do doby čakania na slovenské ŠPZ aby mohol vozidlo používať.

Záujemca o dovoz vozidla spíše so spoločnosťou AUTOALLES, s.r.o. rezervačnú zmluvu, kde sú podrobnosti vyšpecifikované.

Cenník služby : Dovoz auta

Cena našej komplexnej služby dovoz vozidla je 999 € bez DPH ( bežné osobné vozidlo ) vrátane, dopravy, administratívy, absolvovania STK, absolvovania Kontroly originality aj všetkých úkonov až po prihlásenie vozidla na slovenské špz. Cena je nakalkulovaná pri dovoz auta z Nemecka.

Poplatky za prihlásenie vozidla 

Na Slovensku sa pri procese prihlásenia vozidla( cca 10 -12 dní ) individuálne dovezeného do evidencie SR  platia zákonné poplatky, ktoré sú účtované klientovi ( uvedené poplatky nie sú súčasťou ceny služby  za dovoz vozidla ) :

 • absolvovanie STK,  ak je auto staršie ako 4 roky od prvej evidencie : 130 €
 • každé vozidlo musí absolvovať Kontrolu originality : 100 €,
 • úradné preklady potrebných dokladov ( technický preukaz danej krajiny ) : cca 10 - 40 €
 • poplatok Okresný úrad odbor Dopravy : kolky v hodnote 100 €, v prípade zrýchleného poplatku do 48 hodín je to 300 €
 • recyklačný poplatok : cca 35 €

poplatky na Polícii sú podľa výkonu auta v KW a veku vozidla viď link http://www.institutfinancnejpolitiky.sk/kalkulacky/aut/getfee.php#result .

Samozrejme všetky formality a administratívu vybavujeme za klienta. Nami požadovaná záloha za službu " dovoz vozidla " je minimálne 80 % z ceny, zväčša ale 100 % ceny vozidla a platí sa vopred, pokiaľ ide klienta firmu platcu DPH, faktúruje mu sumu bez DPH priamo zahraničný predajca. Po dovoze vozidla na našu prevádzku alebo adresu klienta sa doplatí doplatok do plnej sumy vozidla . V prípade financovania vozidla na úver alebo leasing sa platí akontácia, platba akontácie je vopred na základe zmluvy na objednanú službu . Vieme samozrejme aj ponúknuť aj výhodné financovanie už od 20 % akontácie a splátky sú zvoliteľné na dĺžku splácania 24 -68 mesiacov. Ak by ste mali o naše služby záujem, kontaktujte nás na priamom čísle na dovoz vozidiel 0903 02 01 02.

Ako postupovať pri : auto na dovoz

Pošlite nám mailom Vami vybraný link inzerátu vozidla , o aký by ste mali záujem na mail : milan@autoalles.sk, alebo volajte priamo 0903020102 a my vás budeme informovať , alebo spätne kontaktovať.

Ak ste si nevybrali z našej ponuky áut, alebo ponuky na slovenskom trhu, ponúkame Vám možnosť služby dovoz auta podľa Vašich predstáv:

Všetky autá , ktoré dovážame z celej EU, pochádzajú z dôveryhodných zdrojov a iba od prvých majiteľov. Všetky dovážané autá sú v 100 % stave, majú úplnú a detailnú servisnú históriu a sú nehavarované ! Na všetkých našich ponúkaných  autách  je garancia pôvodu a zároveň aj garancia, že autá neboli zaplavené povodňami alebo poškodené iným druhom živlu /napr. požiarom alebo krupobitím/. Na každé nami ponúkané auto z dovozu je garantovaný počet najazdených kilometrov a ku každému autu je prehľadná servisná história

 

 

Aj kúpu auta dovezeného na objednávku môžete realizovať na splátky .

 

Pre viac informácii volajte na 0903 02 01 02 alebo píšte na milan@autoalles.sk