• +421/43/429 29 29 0905 403 000, 0903 104 000
Rok výroby
Cena

Dovoz auta z Nemecka, Rakúska, Belgicka, Talianska

 

Dovoz aút profesionálmi už od roku 1990. Doviezli sme viac ako 10.000 áut spokojným zákazníkom. Naša spoločnosť dováža pre klientov autá z celej európy : Nemecko, Rakúsko, Belgicko, Holandsko, Taliansko, Francúzko.

Ak sa pri dovoze auta rozhodujete využiť profesionálov, ste na správnom mieste. Sme pripravení zakúpiť a doviezť akékoľvek auto ( osobné alebo aj úžitkové ) na základe vami vybratého inzerátu ( akceptujeme len ponuky zo stránky www.mobile.de), alebo vám pomôžeme nájsť vozidlo podľa vami zvolených reálnych parametrov. Upozorňujeme klientov, že inzerciu ako je server www.autoscount24.com NEAKCEPTUJEME, pretože takéto stránky negarantujú pravosť inzerátov. Garantované inzeráty sú iba v prípade firemných inzerátov na stránke www.mobile.de . Neakceptujeme aj akékoľvek súkromné inzeráty od privátnych osôb, pretože dochádza pri nich k podvodom. Upozorňujeme klientov, že vozidlá, pri  ktorých zistíme predchádzajúcu haváriu, alebo iné poškodenie nedovážame, a to ani na v prípade vysloveného priania klienta. Pre našich zákazníkov existuje možnosť nakúpiť vozidlá  aj formou aukcií na ktoré máme prístup ako veľkoobchodník s autami. Zväčša ide o leasingové nadnárodné spoločnosti našich zahraničných partnerov ( ING BANK, Leaseplan, KBC BANK, ALD Automotive, ATHLON carlease a iné).Tieto spoločnosti sú prvými majiteľmi a tieto vozidlá nie sú nikde verejne inzerované ( ponuka až 1.000 áut týždenne ).

Nákup a následný dovoz vozidla zo zahraničia nie je pre mnohých klientov jednoduchá záležitosť, ale naša dlhoročná prax a bohaté skúsennosti sú zárukou toho, že to spolu zvládneme.

V cene našej komplexnej služby klientovi poskytujeme :

 • kontrola inzerátu
 • kontrola inzerujúceho predajcu v databázach firiem v ich domovskom štáte
 • kontrola vozidla v databázach škodových udalostí či na danom vozidle nebola v zahraničí vyplatená v minulosti akákoľvek škodová udalosť ( havária, krupobitie, požiar, zatopenie vozidla a podobne )
 • ak je potrebná obhliadka vozidla v zahraničí pred kúpou, je obhliadka zrealizovaná za vopred dohodnutý poplatok
 • kontrola chýb, diagnostika vozidla diagnostickým zariadením, meranie laku, kontrola či vozidlo nebolo havarované
 • overenie najazdených kilometrov v databáze autorizovaných servisov
 • zakúpenie vozidla a následná preprava zakúpeného vozidla na Slovensko kamiónovým Autoprepravníkom ( nerobíme to amatérskym spôsobom po vlastnej osi , alebo na prepravných značkách, alebo odťahovkou ) do areálu našej spoločnosti, alebo podľa dohody na adresu záujemcu
 • zakúpené vozidlo je počas prepravy na Slovensko poistené, a to v celej sume vozdla
 • ako bonus máme pre klienta bezplatné zapožičanie  prepravných značiek aby  do doby čakania na slovenské ŠPZ  mohol vozidlo používať.

Záujemca o dovoz vozidla spíše so spoločnosťou AUTOALLES, s.r.o. rezervačnú zmluvu, kde sú podrobnosti vyšpecifikované.

Cenník služby : Dovoz auta

Cena našej komplexnej služby dovoz vozidla je 999 € bez DPH ( bežné osobné vozidlo s pohotovostnou hmotnosťou do 1650 kg ) vrátane, dopravy, vybavovania administratívy za klienta, absolvovania STK za klienta, absolvovania Kontroly originality za klienta a aj absolvovanie  všetkých úkonov až po prihlásenie vozidla na slovenské špz za klienta na základe splnomocnenia, ktoré nám udelí. Cenová kalkulácia je kalkulovaná pre dovoz z krajiny : Nemecko.

Poplatky za prihlásenie vozidla 

Na Slovensku sa pri procese prihlásenia vozidla individuálne dovezeného do evidencie SR  platia zákonné poplatky,  súvisiace s prihlásením vozidla a platnou legislatívou ( KO, STK, kolky, preklady a iné poplatky sa klientovi potom prefaktúrovajú , čiže uvedené poplatky nie sú súčasťou ceny služby za dovoz vozidla a platia sa navyše )

Poplatky :

 • absolvovanie STK,  ak je auto staršie ako 4 roky od prvej evidencie : 130 € s DPH
 • každé vozidlo musí absolvovať Kontrolu originality : 100 € vrátane DPH
 • úradné preklady potrebných dokladov ( technický preukaz danej krajiny poprípade faktúra ) : jedna strana prekladu 20 €
 • poplatok Okresný úrad odbor Dopravy : kolky v hodnote 100 €, v prípade zrýchleného poplatku do 48 hodín je to 300 € , za štandartný 100 € poplatok je to do 12 pracovník dní  zákonne stanovených
 • recyklačný poplatok : cca 35 €

poplatky na Polícii sú podľa výkonu auta v KW a veku vozidla viď link http://www.institutfinancnejpolitiky.sk/kalkulacky/aut/getfee.php#result .

Samozrejme všetky formality a administratívu vybavujeme za klienta. Klient za auto platí na základe zmluy so zahraničným predajcom vopred priamo predajcovi v zahraničí, pokiaľ ide o klienta firmu platcu DPH, faktúruje sa mu suma bez DPH , faktúru vystavuje priamo zahraničný predajca

Ak by ste mali o naše služby záujem, kontaktujte nás na priamom čísle na dovoz vozidiel 0903 02 01 02.

Ako postupovať pri službe : auto na dovoz

Pošlite nám mailom Vami vybraný link inzerátu vozidla , o aký by ste mali záujem na mail : milan@autoalles.sk, alebo volajte priamo 0903020102 a my vás budeme informovať , alebo spätne kontaktovať.

Ak ste si nevybrali z našej ponuky áut, alebo ponuky na slovenskom trhu, ponúkame Vám možnosť služby dovoz auta podľa Vašich predstáv:

Všetky autá , ktoré dovážame z celej EU, pochádzajú z dôveryhodných zdrojov a iba od prvých majiteľov. Všetky dovážané autá sú v 100 % stave, majú úplnú a detailnú servisnú históriu a sú nehavarované ! Na všetkých našich ponúkaných  autách  je garancia pôvodu a zároveň aj garancia, že autá neboli zaplavené povodňami alebo poškodené iným druhom živlu /napr. požiarom alebo krupobitím/. Na každé nami ponúkané auto z dovozu je garantovaný počet najazdených kilometrov a ku každému autu je prehľadná servisná história

Aj kúpu auta dovezeného na objednávku môžete realizovať na splátky .

Pre viac informácii volajte na 0903 02 01 02 alebo píšte na milan@autoalles.sk